Café Church logo

O nás

Café Church jsme založili jako rodinný podnik, přímo v centru královského města Slaný. Název je odvozený od lokality. Přímo od baru a od některých stolů u okna máte totiž perfektní výhled na nádherný gotický kostel sv. Gottharda.

Prostor kavárny tvoří několik místností a máte tedy na výběr, zda chcete sedět mezi lidmi, nebo si spíše užít klid a soukromí. V zadním salonku je také umístěná velká televize, kterou je možné využít pro sledování sportovních přenosů, nebo pro prezentaci při neformální firemní poradě.

V široké nabídce teplých i studených nápojů si jistě vyberete během jakékoli denní doby. Připravujeme lahodnou výběrovou kávu z pražírny Candycane coffee a rádi vám ji připravíme na mnoho různých způsobů, včetně alkoholických variant. Dále si můžete vybrat z několika druhů ovocných džusů, domácích limonád a prémiových pečených, černých, zelených i ovocných čajů. Na své si určitě přijdou i milovníci dobrého vína, piva Pilsner Urquell a v neposlední řadě také míchaných koktejlů.

Na uspokojování Vašich chuťových pohárků jsme také připraveni během celého dne. Posnídat u nás můžete skvělé obložené bagety a zapečené panini. Během dne jsou v nabídce domácí dorty a jako chuťovky nejen k pivu rozhodně doporučujeme nějakou z pochoutek místního řisutského řeznictví.